Strona główna O nas Projekty Publikacje Ważne linki Kontakt

 Aktualności

W projekcie | W Naturze 2000 | Inne ciekawe

NIE dla odcinania płetw rekinom
2012-06-26 | Inne ciekawe
EKES popiera proponowany przez Komisję Europejską zakaz praktyki odcinania płetw rekinom na pokładach statków rybackich (ang. finning). W listopadzie ubiegłego roku Komisja... więcej...
Polskie organizacje pozarządowe o przyszłości Wspólnej...
2012-06-11 | Inne ciekawe
Polskie pozarządowe organizacje ekologiczne i społeczne z uwagą śledzą proces reformowania Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej, a tym samym wszystkie zgłaszane... więcej...

Lista uczestników II etapu konkursu “Obszar Natura 2000 skarbem regionu”

W dniu 13 listopada 2011 r. zakończył się pierwszy etap IV edycji konkursu “Obszar Natura 2000 skarbem regionu”!

 

Decyzją Zarządu Instytutu na rzecz Ekorozwoju, do drugiego etapu dopuszczeni zostali uczniowie pod opieką nauczycieli:

 

  • Alina Adamczyk
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Wolborzu
    - Adres: ul. Modrzewskiego 105, 97-320 Wolbórz
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Diana Maciaszczyk
  • Klaudia Urbaszek
  • Katarzyna Grałek

 

  • Anna Andryskowska
    - Szkoła: Gimnazjum im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach
    - Adres: ul. Spacerowa 14, 83-340 Sierakowice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Olga Ludwikowska
  • Klaudia Piotrowska
  • Natalia Niklas

 

  • Anna Bartosz
    - Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w ZS nr 1 w Jodłowej
    - Adres: Jodłowa 5, 39-225 Jodłowa
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Kos
  • Łukasz Koznecki
  • Kamil Fik
  • Paweł Urban

 

  • Izabela Bieza-Waśniewska
    - Szkoła: Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Lubaniu
    - Adres: ul. A. Mickiewicza 1, 59-800 Lubań
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Aleksandra Pogorzelska
  • Katarzyna Frydrych
  • Małgorzata Marzec
  • Daria Dec
  • Nikola Gnaś

 

  • Grażyna Boćko
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 2 w Białymstoku
    - Adres: ul. Legionowa 7, 15-281 Białystok
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Antoniuk

 

  • Dorota Bogaczyk
    - Szkoła: Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp.
    - Adres: ul. 3 Maja 5, 62-065 Grodzisk Wlkp.
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Anna Hulalka
  • Zuzanna Skrzypczak
  • Mikołaj Cichy
  • Karolina Wysocka
  • Piotr Konieczny
  • Krzysztof Stamm
  • Katarzyna Smoczyńska
  • Mikołaj Kleiber
  • Lucyna Andrys
  • Jakub Reich
  • Aneta Kowalska
  • Monika Kurek
  • Mikołaj Ohly
  • Anna Maik
  • Marta Brembor
  • Patrycja Woźniczak
  • Łukasz Gryzia
  • Karol Zacharko
  • Anna Horodko
  • Klaudia Szymanowska
  • Daria Łajs
  • Joanna Lipowicz
  • Julia Brychcy
  • Karina Maik

 

  • Agnieszka Bul
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Turawie
    - Adres: ul. Opolska 47, 46-045 Turawa
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Czyrnia

 

  • Adrianna Chmiel
    - Szkoła: Gimnazjum nr 9 im. św. Królowej Jadwigi w Rzeszowie
    - Adres: ul. Orzeszkowej 8a, 35-006 Rzeszów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Cisek
  • Anna Kaczorowska
  • Olga Magryś
  • Bartosz Witkowski

 

  • Romualda Cieślak
    - Szkoła: Gimnazjum nr 64 w ZS nr 4 z Oddziałami Sportowymi w Poznaniu
    - Adres: os. Winiary 2, 60-665 Poznań
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Jan Kaczmarek
  • Bartek Adamczewski

 

  • Natalia Czajka
    - Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Swarzędzu
    - Adres: ul. Kwaśniewskiego 2, 62-020 Swarzędz
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Michalina Raczkowska
  • Anna Szymkowiak
  • Julia Łaganowska
  • Zuzanna Łaganowska
  • Zuzanna Pełczyńska

 

  • Katarzyna Czarnecka
    - Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skulsku
    - Adres: ul. Konińska 39, 62-560 Skulsk
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Klaudia Michalak
  • Łukasz Chmielewski
  • Piotr Zakrzewski
  • Daria Liczbińska
  • Marta Kamińska

 

  • Piotr Czechowski
    - Szkoła: Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Słupsku
    - Adres: ul. Mickiewicza 32, 76-200 Słupsk
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartłomiej Wróblewski
  • Oliwia Hanc
  • Aleksandra Majchrzak

 

  • Monika Czerkun
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Przewozie
    - Adres: ul. Świerczewskiego 5, 68-132 Przewóz
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Małgorzata Szwechłowicz
  • Oliwia Polus
  • Kamila Żuklińska
  • Roksana Żelazko-Klisowska

 

  • Ewa Decyk
    - Szkoła: Gimnazjum nr 2 im. Obrońców Westerplatte w Wyszkowie
    - Adres: ul. Sowińskiego 55, 07-200 Wyszków
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Małgorzata Hryszkiewicz

 

  • Renata Dobrogowska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w ZS SRWWiO im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie
    - Adres: Stary Waliszew 20 a, 99-434 Bielawy
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marta Gawrysiak
  • Mateusz Rubin
  • Piotr Ulatowski
  • Anna Augustyniak
  • Dominika Augustyniak
  • Iza Rożniata
  • Natalia Rubin
  • Monika Gusta
  • Aleksandra Topolska
  • Dominika Sobierajska

 

  • Marek Dolatowski
    - Szkoła: Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zjednoczonej Europy w Lesznie
    - Adres: ul. B. Prusa 33, 64-100 Leszno
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Aleksandra Konieczna
  • Hanna Sieracka

 

  • Karina Dyba
    - Szkoła: Gimnazjum nr 14 w ZSO nr 5 im. J. F. Kennedy’ego w Bytomiu
    - Adres: ul. Nickla 19, 41-908 Bytom
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paweł Gajda
  • Paweł Izydorczyk
  • Dagmara Szwajnoch
  • Paweł Roman
  • Dominika Lisicka
  • Wojciech Jankowski

 

  • Marzena Fedorowicz
    - Szkoła: Gimnazjum im. Przyrodników Polskich w Budzisławiu Kościelnym
    - Adres: ul. Szkolna 17, 62-541 Budzisław Kościelny
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karol Gołdyn
  • Bartosz Pogorzelski
  • Dominika Raczkowska
  • Daria Radziejewska
  • Mariusz Stachowiak
  • Julita Gagajewska
  • Aleksandra Carolak
  • Nikolas Karnafel
  • Rafał Biernacki
  • Oktawia Woźniak
  • Natalia Wilińska
  • Patrycja Nadzieja
  • Damian Stegiński
  • Marzena Walczak
  • Paulina Wajt
  • Adam Woźniak
  • Karina Działakiewicz
  • Kamil Andrzejewski
  • Weronika Cybulska
  • Karolina Wygocka
  • Julita Szczepańska
  • Martyna Konieczka
  • Klaudia Wajt
  • Wiktor Tylman
  • Hubert Nawrocki
  • Katarzyna Natywo
  • Martyna Biernacka
  • Edyta Szaur
  • Paweł Kozłowski

 

  • Maria Figa
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Kamieniu
    - Adres: 32-071 Kamień
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Edyta Piętak
  • Aleksandra Nowak

 

  • Ewa Giecko
    - Szkoła: Gimnazjum w Rutkach
    - Adres: ul. 11 listopada 7a, 18-312 Rutki-Kossaki
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Gołaszewska
  • Anna Święcka

 

  • Jadwiga Gołębiewska
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS nr 1 w Goworowie
    - Adres: ul. Goworówek 43a, 07-440 Goworowo
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Damian Walczak
  • Marta Wiewiórska
  • Aleksandra Kujawa
  • Jacek Święcicki
  • Daniel Gutowski
  • Paulina Zięba
  • Paulina Sobiech
  • Przemysław Grabowski

 

  • Lidia Grzegrzółka
    - Szkoła: Gimnazjum w Nowej Suchej
    - Adres: Nowa Sucha 55A, 96-513 Nowa Sucha
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Patryk Paweł Chodakowski
  • Mariusz Bugaj
  • Karolina Seliga

 

  • Katarzyna Jarych-Bartczak
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS w Sieroszewicach
    - Adres: ul. Szkolna 9, 63-405 Sieroszewice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marta Wojtczak
  • Klaudia Gryglewska
  • Daniel Kamzol
  • Michał Kowalczyk

 

  • Beata Jasińska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrodzieniu
    - Adres: ul. Piastowska 17, 46-380 Dobrodzień
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marlena Szafarczyk
  • Weronika Brzezina
  • Sebastian Wildau
  • Dominika Wańczyk
  • Denis Macioł
  • Karolina Tul
  • Alicja Tkaczyk
  • Elizabeth Werner
  • Kamila Wons
  • Claudia Sklorz
  • Natalia Kopeć
  • Aurelia Buhl
  • Martin Wańczyk
  • Martyna Nowak
  • Karolina Sowa
  • Weronika Pluta
  • Roksana Ochmann
  • Rafał Góra

 

  • Lidia Jurek
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Pionkach
    - Adres: ul. Słowackiego 4, 26-670 Pionki
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Zuzanna Molenda

 

  • Olga Kaniewska
    - Szkoła: Gimnazjum nr 86 w ZS nr 46 w Warszawie
    - Adres: ul. gen. Thommeégo 1, 01-491 Warszawa
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Anna Sikorska
  • Roksana Sekunda
  • Izabela Bandzul

 

  • Barbara Karasek
    - Szkoła: Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Chojnowie
    - Adres: ul. Konarskiego 4, 59-225 Chojnów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartosz Gajda
  • Pamela Pokładowska
  • Ewelina Psiuch
  • Martyna Duda

 

  • Zofia Kardyś
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym
    - Adres: 39-332 Tuszów Narodowy
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Adrian Zivkovic
  • Dagmara Kołc
  • Samanta Pelc
  • Mariusz Zieliński

 

  • Stanisława Kardyś
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tuszowie Narodowym
    - Adres: 39-332 Tuszów Narodowy
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paweł Bik
  • Małgorzata Kusek
  • Damian Łącz

 

  • Katarzyna Karpowicz
    - Szkoła: Prywatne Gimnazjum w Ksawerowie
    - Adres: ul. Tymiankowa 16, 95-054 Ksawerów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kinga Kałużna

 

  • Barbara Karwowska
    - Szkoła: Gimnazjum w Zalesiu Górnym
    - Adres: ul. Białej Brzozy 3, 05-540 Zalesie Górne
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Julia Zakrzewska

 

  • Lilianna Kasprzak
    - Szkoła: Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Grodzisku Wlkp.
    - Adres: ul. 3 Maja 5, 62-065 Grodzisk Wlkp.
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Ochla
  • Sandra Szczeszek
  • Cezary Bogaczyk
  • Aleksandra Cybal
  • Ewa Majcherek
  • Anna Stodolska
  • Filip Wróż

 

  • Maria Klimontowska
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS w Korzennej
    - Adres: ul. Korzenna 324, 33-322 Korzenna
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Monika Karwat

 

  • Stanisław Klimowicz
    - Szkoła: Gimnazjum w Chmielnie
    - Adres: ul. B. Grzędzickiego 28, 83-333 Chmielno
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Damian Bystroń
  • Jacek Jarzembiński
  • Karolina Formela

 

  • Alicja Knigawka
    - Szkoła: Gimnazjum 7 im. Sybiraków w Szczecinie
    - Adres: ul. Z. Nałkowskiej 33, 70-785 Szczecin
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Katarzyna Elżbieta Prażanowska
  • Katarzyna Frąszczak

 

  • Ewa Kowalska
    - Szkoła: Gimnazjum nr 2 w Skawinie
    - Adres: ul. Mickiewicza 11a, 32-050 Skawina
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Weronika Janiec
  • Dominika Gubała
  • Sebastian Sikora
  • Kacper Kurek

 

  • Iwona Kowalska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Ireny Sendler w Kramsku
    - Adres: ul. Konińska 20, 62-511 Kramsk
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Milena Adamczyk
  • Martyna Kosmowska
  • Oliwia Rusin
  • Aleksandra Chmielewska
  • Aleksandra Bońka
  • Nikola Gruszczyńska
  • Dawid Gwóźdź
  • Patrycja Staszak
  • Anna Nawrocka
  • Alicja Bronowicka
  • Eliza Sobiech
  • Paulina Kacprzak
  • Katarzyna Nejman

 

  • Katarzyna Kozyra
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne im. Adama Mickiewicza w Kamieńcu Ząbkowickim
    - Adres: ul. Zamkowa 3, 57-230 Kamieniec Ząbkowicki
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kamila Mazurek
  • Małgorzata Pastuszka
  • Paulina Rzeszutek
  • Natalia Kaczor
  • Agnieszka Lachman
  • Karolina Wacha

 

  • Grażyna Kozłowska
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS w Bogdańcu
    - Adres: ul. Pocztowa 7, 66-450 Bogdaniec
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Michał Imański
  • Kamila Galimska
  • Klaudia Waraksa
  • Dariusz Ukleja

 

  • Justyna Kropisz
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku
    - Adres: ul. Wolności 4, 09-100 Płońsk
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Patrycja Grzonkowska
  • Martyna Ciuk

 

  • Elżbieta Krukowska
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS w Tczowie
    - Adres: Tczów 113, 26-706 Tczów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Aneta Puton
  • Ola Szymańczyk
  • Aleksandra Lackowska
  • Jagoda Mizerska
  • Dominika Zientecka
  • Martyna Misztal
  • Martyna Kuśmierczyk

 

  • Anna Kwaśny
    - Szkoła: Gimnazjum w ZSO im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach
    - Adres: ul. Zamkowa 39, 95-200 Pabianice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Izabela Kulicka
  • Klaudia Jach

 

  • Barbara Leśniak
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Garbatce-Letnisku
    - Adres: ul. H. Lewandowicz 2, 26-930 Garbatka-Letnisko
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Styczyńska
  • Gabriela Kołtun
  • Andrzej Oreszczuk
  • Magdalena Czerska

 

  • Alicja Maciejewska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Miastkowie
    - Adres: ul. Łomżyńska 10, 18-413 Miastkowo
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Natalia Dąbrowska
  • Aleksandra Mróz
  • Justyna Sikora
  • Dominika Szabłowska
  • Anna Dymek

 

  • Danuta Maćkowiak
    - Szkoła: Gimnazjum w ZPSG w Rostarzewie
    - Adres: ul. Rakoniewicka 23, 62-068 Rostarzewo
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Julita Dziwis

 

  • Magdalena Makowska
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS im. Jana Pawła II w Paterku
    - Adres: ul. Kcyńska 6a, Paterek, 89-100 Nakło nad Notecią
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Iza Mielcarska
  • Joanna Koniec
  • Tomasz Szewczyk
  • Adrianna Frasz
  • Karolina Welz
  • Daria Jasińska
  • Olga Pietrykowska

 

  • Bożena Malinowska
    - Szkoła: Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Kaźmierzu
    - Adres: ul. Gimnazjalna 3, 64-530 Kaźmierz
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Krzysztof Cichaczewski

 

  • Joanna Marek
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży
    - Adres: ul. Reymonta 9, 18-400 Łomża
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Milena Frąckiewicz
  • Piotr Świderski
  • Marta Szymańska
  • Marta Modzelewska
  • Martyna Wicik
  • Monika Dłużniewska
  • Ewelina Chylińska
  • Agnieszka Szymańska
  • Aleksandra Jackowska
  • Karolina Dembska
  • Dorota Paulina Święcicka
  • Natalia Gruszczyńska
  • Paulina Modzelewska
  • Martyna Dąbkowska

 

  • Małgorzata Marszałek
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS im. “Dzieci Potulic” w Potulicach
    - Adres: ul. Szkolna 4, 89-120 Potulice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Radek Balcerowski
  • Michał Henke
  • Daria Meller
  • Anna Kostusiak
  • Agata Koniec
  • Karolina Chrubczyńska

 

  • Małgorzata Małkowska
    - Szkoła: Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy
    - Adres: ul Czackiego 8, 85-138 Bydgoszcz
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Patrycja Szczechowiak
  • Klaudia Zielińska
  • Natalia Chmielarczyk
  • Sandra Skórzewska
  • Paweł Suchomski
  • Jagoda Misztal
  • Mateusz Szymanowski

 

  • Katarzyna Merska-Gromek
    - Szkoła: Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie
    - Adres: ul. Podchorążych 49, 00-722 Warszawa
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Agata Dyrda
  • Piotr Śledziecki
  • Daniel Wiśniewski
  • Eliza Jezierska

 

  • Wioletta Michałek
    - Szkoła: Gimnazjum nr 1 w Swarzędzu
    - Adres: ul. Kwaśniewskiego 2, 62-020 Swarzędz
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Agata Kubacka
  • Karolina Ratajczak
  • Jan Śliwiński
  • Mikołaj Spiżewski
  • Marta Milewska

 

  • Dariusz Michałowski
    - Szkoła: Gimnazjum w Rutkach
    - Adres: ul. 11 listopada 7a, 18-312 Rutki-Kossaki
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Szymon Piotr Buczyński
  • Paulina Kulesza

 

  • Agnieszka Migus
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach
    - Adres: ul. Słowackiego 1, 48-340 Głuchołazy
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Migus
  • Julia Romanowska
  • Damian Maślonkowicz
  • Kamila Wizimirska
  • Patryk Pasoń
  • Marcin Guzdek
  • Łukasz Pelc

 

  • Beata Mikitowicz
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Wiązowie
    - Adres: ul. 1 Maja 31, 57-120 Wiązów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Żaneta Larwa
  • Kacper Radlak
  • Olga Mrówka
  • Anna Czarna
  • Klaudia Nadgłowska
  • Daria Makowska
  • Ania Kuchta
  • Natalia Suszak

 

  • Barbara Modzelewska
    - Szkoła: Gimnazjum w Rutkach
    - Adres: ul. 11 listopada 7a, 18-312 Rutki-Kossaki
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartosz Wiśniewski
  • Wojciech Rafałowski
  • Danuta Choińska
  • Julita Modzelewska
  • Joanna Tabędzka
  • Kamila Tocicka
  • Natalia Ostaszewska
  • Aleksandra Grądzka
  • Magdalena Brulińska

 

  • Mirosława Moszumańska
    - Szkoła: Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Piątkowisku
    - Adres: Piątkowisko 107, 95-200 Pabianice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Weronika Banat
  • Wioletta Krac
  • Michał Rosiński
  • Mateusz Pokora
  • Monika Sarnik
  • Edyta Futoma
  • Julia Biernacka

 

  • Ilona Mrowińska
    - Szkoła: Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Brodach
    - Adres: ul. Kilińskiego 11, 68-343 Brody
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Wiktoria Piekło
  • Daria Jurgielewicz
  • Kornelia Miszczyszyn

 

  • Agnieszka Myja
    - Szkoła: Gimnazjum im. kar Karola Wojtyły w ZS w Chynowej
    - Adres: Chynowa 70a, 63-421 Przygodzice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Patryk Gomółka
  • Beata Frączek
  • Kamila Świtała
  • Radosław Binkowski

- Szkoła: Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w ZS w Dębnicy
- Adres: Dębnica, ul. Ostrowska 140, 63-421 Przygodzice
- Lista uczniów zakwalifikowanych:

  • Konrad Warzecha

 

  • Barbara Nowak
    - Szkoła: Gimnazjum Niepubliczne w Zabierzowie Bocheńskim
    - Adres: Zabierzów Bocheński 323, 32-007 Zabierzów Bocheński
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Gorycka
  • Justyna Solarz

 

  • Maria Ogórek
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Piwnicznej Zdroju
    - Adres: ul. Krynicka 2, 33-350 Piwniczna Zdrój
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Jarzębak
  • Anna Ściurka
  • Paulina Tomasiak
  • Łukasz Talar
  • Kacper Kowalski

 

  • Andrzej Palich
    - Szkoła: Gimnazjum w Szarowie
    - Adres: Szarów 302, 32-014 Brzezie
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Piotr Górecki
  • Wioletta Sioła
  • Aleksandra Kołton
  • Michał Prochwicz
  • Dagmara Wróbel
  • Paulina Więcław

 

  • Iwona Pastusiak
    - Szkoła: Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Bielawach
    - Adres: ul. Parzew 20, 99-423 Bielawy
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Daria Łuczak
  • Justyna Golis
  • Julia Urbaniak
  • Marta Obórka

 

  • Agnieszka Patela
    - Szkoła: Gimnazjum w Opalenicy
    - Adres: ul. Farna 5, 64-330 Opalenica
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Joanna Domagała

 

  • Anna Pawłowska
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS w Nowym Warpnie
    - Adres: pl. Zwycięstwa 6, 72-022 Nowe Warpno
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Jakub Szostak
  • Angelika Makowska

 

  • Wioletta Piankowska
    - Szkoła: Gimnazjum w Łęczycach
    - Adres: ul. Topolowa 1, 84-218 Łęczyce
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Milena Hennig

 

  • Magdalena Piesio
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Łochowie
    - Adres: ul. Wyspiańskiego 20, 07-130 Łochów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Emil Borysiuk
  • Ilona Puchta

 

  • Przemysław Piotrowski
    - Szkoła: Gimnazjum nr 1 w ZS im. Jana Pawła II w Obrowie
    - Adres: ul. Szkolna 4, 87-126 Obrowo
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Damian Paluszkiewicz
  • Agnieszka Ziółkowska
  • Magdalena Chrzanowska
  • Łukasz Stefaniak
  • Mateusz Jaranowski
  • Adrian Gąsiorowski
  • Michał Skórnicki
  • Emilia Nocna
  • Monika Ciechacka
  • Marcin Wichrowski
  • Aleksandra Trzpiot
  • Tomasz Durmowicz
  • Małgorzata Majchrzak
  • Patrycja Rakoczy
  • Kamil Żurek
  • Kamila Krupińska
  • Paweł Lipiński
  • Asia Kowalska
  • Patryk Drążkowski
  • Kamil Paczkowski
  • Ewelina Kalinowska
  • Daria Wierzbicka
  • Natalia Lipińska
  • Kasia Orent
  • Daria Wróblewska
  • Magda Murzynowska
  • Kordian Słomski
  • Małgorzata Bukowska
  • Ewelina Wierzbowska
  • Zuzanna Paczkowska
  • Justyna Mackiewicz
  • Jolanta Podlaszewska
  • Szymon Kułakowski
  • Paulina Kozakiewicz
  • Julia Gurtowska
  • Marta Braun
  • Radosław Wierzbowski
  • Sylwia Rutkowska
  • Szymon Deresz
  • Wiktoria Bukowska
  • Karol Krupiński
  • Patrycja Durmowicz
  • Kamila Kwiatkowska
  • Mateusz Leśniewski
  • Bartek Malanowski
  • Michał Popławski
  • Karolina Kamińska
  • Karolina Kończalska
  • Sebastian Burski
  • Edyta Bogusz
  • Karina Zielińska
  • Filip Jurkiewicz
  • Adrian Kubik
  • Patrycja Murawka
  • Sebastian Rak
  • Agnieszka Stencel
  • Kinga Gąska
  • Daria Pilewska
  • Oliwia Sudoł
  • Mateusz Kiernozek
  • Mariusz Adamski
  • Monika Czajkowska
  • Piotr Melerski
  • Ania Walicka
  • Oliwia Dyko
  • Magdalena Wieczyńska
  • Weronika Kulawiec
  • Dawid Bruzdowski
  • Anna Lewandowska
  • Karol Lewandowski
  • Mateusz Rentflejsz
  • Karol Wojciechowski
  • Klaudia Tomczyk
  • Sebastian Pawski
  • Kamil Bojarski
  • Dominika Tomczyk

 

  • Justyna Piskorz-Umylańska
    - Szkoła: Gimnazjum w ZSiP w Tarnawatce
    - Adres: ul. Lubelska 62, 22-604 Tarnawatka
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Klaudia Pankiewicz
  • Jacek Dziura
  • Katarzyna Spychalska
  • Arkadiusz Flak
  • Marlena Kruszewska
  • Mariusz Mękal
  • Klaudia Knafel
  • Joanna Mazurek
  • Natalia Sarzyńska
  • Edyta Krupa
  • Sylwia Gontarz

- Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Zubowicach
- Adres: Zubowice 19, 22-435 Komarów-Osada
- Lista uczniów zakwalifikowanych:

  • Mateusz Tuz
  • Diana Ochniowska
  • Justyna Jednacz
  • Gabriela Rybaczuk
  • Justyna Frelich
  • Klaudia Smoter
  • Kinga Ochniowska
  • Aleksandra Wyskiel
  • Jakub Naworol

 

  • Beata Prokop
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iwaniskach
    - Adres: ul. Opatowska 25, 27-570 Iwaniska
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Marszałek
  • Katarzyna Bień
  • Mariusz Słapek
  • Piotr Majka
  • Magdalena Kot
  • Dominika Górczyńska

 

  • Ewa Pulikowska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Przewozie
    - Adres: ul. Świerczewskiego 5, 68-132 Przewóz
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Przemek Toporowski
  • Paweł Pokornowski
  • Patrycja Budzyń
  • Roksana Klisowska
  • Justyna Zadorożna
  • Natalia Krajniak
  • Aleksandra Madera
  • Justyna Polus
  • Katarzyna Pokornowska
  • Magdalena Graczyk
  • Marzena Staniak
  • Karolina Chmieloska
  • Daria Żak
  • Ewelina Głowacka

 

  • Teresa Płodzień
    - Szkoła: Gimnazjum w ZSP w Żyrakowie
    - Adres: 39-204 Żyraków
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Natalia Kędra
  • Ewa Prokop
  • Angelika Momola
  • Kamila Mądro
  • Kacper Cetnarski
  • Damian Dul
  • Mateusz Wadas
  • Patrycja Madej

 

  • Anna Rakoczy
    - Szkoła: Gimnazjum Sportowe Gimbasket we Wrocławiu
    - Adres: ul. Toruńska 76, 51-414 Wrocław
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Ambroziak
  • Rafał Królikowski
  • Gustaw Walaś
  • Michał Mańkiewicz
  • Jan Andreose
  • Daniel Szymański
  • Jakub Szymczak

- Szkoła: Gimnazjum nr 37 we Wrocławiu
- Adres: ul. Młodych Techników 58, 53-645 Wrocław
- Lista uczniów zakwalifikowanych:

  • Mateusz Hurko
  • Radosław Zalewski

 

  • Urszula Rams
    - Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gołkowicach
    - Adres: 33-388 Gołkowice Dolne
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Warzecha
  • Patrycja Koterla
  • Aleksandra Zych
  • Patryk Pustułka
  • Paulina Górka
  • Weronika Czerpak
  • Iwona Klag
  • Monika Postrożna
  • Justyna Bieryt
  • Wiktoria Olszowska
  • Klaudia Talar
  • Karol Gancarczyk
  • Klaudia Stępka
  • Przemek Jurek

 

  • Barbara Rewkowska
    - Szkoła: Gimnazjum im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Bobolicach
    - Adres: ul. Głowackiego 7d, 76-020 Bobolice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Mateusz Babirecki
  • Martyna Węgrzyn
  • Karolina Stępień
  • Anna Rewkowska
  • Marlena Adaszyńska
  • Daria Dominikowska
  • Konrad Tuziemski
  • Aleksandra Wiak
  • Kinga Janicka
  • Paulina Nagórka
  • Wiktoria Cieplak
  • Małgorzata Jackowiak
  • Roksana Nowicka
  • Magdalena Parzniewska
  • Patryk Babec
  • Ewelina Malinowska
  • Milena Urbaniak
  • Dominika Winkowska
  • Marcin Stanisławski
  • Monika Chanaj
  • Alicja Stanisławska
  • Agata Pilipionek
  • Malwina Łukasiewicz
  • Bartłomiej Boczek
  • Weronika Misztal
  • Klaudia Płuciennik
  • Joanna Piotrowska
  • Ewa Redzimska
  • Ania Michalak
  • Tosia Janik
  • Adam Zawół
  • Patrycja Puchowska
  • Ilona Stec
  • Szymon Kinder
  • Łukasz Podolak
  • Agnieszka Kaczanowicz
  • Krystian Mały
  • Adrian Wójcik
  • Dorian Juś
  • Bartek Zimnicki
  • Patryk Janta-Lipiński
  • Patrycja Chorąży
  • Milena Rodzik
  • Klaudia Szeląg
  • Karol Redzimski
  • Magda Galicka
  • Patryk Czarnecki
  • Michał Kozak
  • Marlena Gut
  • Patryk Rutkowski
  • Przemek Rylik
  • Patryk Olearczyk
  • Kamil Trzciński
  • Dawid Staszczak
  • Oskar Malazdra
  • Dawid Kłyk
  • Bartek Samulak
  • Jakub Dominikowski
  • Łukasz Sobolenko
  • Sebastian Prokopowicz
  • Kinga Konopka
  • Karol Płoński
  • Anita Zgryziewicz
  • Agata Sobiczewska
  • Marcjanna Rybak
  • Karolina Wasilewska
  • Monika Daniel
  • Damian Pedrycz
  • Klaudia lipska
  • Anna Kuzara
  • Kamila Kaszubowska
  • Izabela Łuszczyńska
  • Karolina Piwczyńska
  • Hubert Kupczak
  • Krystian Paszkowski
  • Tomasz Wróbel
  • Piotr Jędrysiak
  • Klaudia Gołombniak
  • Przemysław Rylik

 

  • Katarzyna Rosińska
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach
    - Adres: Nowe Zduny 88, 99-440 Nowe Zduny
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Malwina Rosłonek
  • Katarzyna Wiśniewska

 

  • Anna Rosły
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Wilkowie
    - Adres: Wilków 66A, 24-313 Wilków
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Piotr Chylak
  • Adam Pilinda
  • Olga Kufel

 

  • Magdalena Rybarczyk-Zagozda
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS w Szamocinie
    - Adres: ul. 19 Stycznia 29, 64-820 Szamocin
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Katarzyna Schok

 

  • Elżbieta Salnikow
    - Szkoła: Gimnazjum nr 5 w Rzeszowie
    - Adres: ul. Solarza 12, 35-125 Rzeszów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kamil Gierulski
  • Jakub Dziurgot
  • Paweł Kocan
  • Kacper Ciuba
  • Kinga Bator

 

  • Maria Sierakowska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w ZS w Margoninie
    - Adres: ul. Polna 6, 64-830 Margonin
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Natalia Nowaczewska

 

  • Anna Siwek
    - Szkoła: Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego w Chwiramie
    - Adres: 78-600 Chwiram
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Rafał Góraj

 

  • Lucyna Siłko
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 2 w ZS nr 2 w Żaganiu
    - Adres: ul. Nocznickiego 18, 68-100 Żagań
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Jakub Szczepański
  • Gabriela Massalska

 

  • Marzena Skut
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Łambinowicach
    - Adres: ul. Szkolna 2, 48-316 Łambinowice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Kocierz
  • Beata Żukowska
  • Julia Szymiczek

 

  • Iwona Ślązak
    - Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Maszewie
    - Adres: ul. Szkolna 14, 72-130 Maszewo
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Szponer

 

  • Grażyna Sobolewska
    - Szkoła: Gimnazjum w Krynce
    - Adres: Krynka 250, 21-400 Łuków
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Joanna Radzikowska
  • Klaudia Bulanda
  • Natalia Król

 

  • Małgorzata Stańczak
    - Szkoła: Gimnazjum nr 8 w ZS nr 5 w Płocku
    - Adres: ul. Kutrzeby 2a, 09-410 Płock
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Klaudia Urbańska
  • Nina Sulkowska
  • Ada Żaglewska
  • Kinga Cybulska
  • Oliwia Lisowska
  • Ada Kośka
  • Malwina Jankowska
  • Łukasz Stylski
  • Aleksandra Szóstak
  • Alicja Guzowska
  • Ola Parzuch
  • Olga Drzewiecka
  • Magda Drzewek
  • Ewa Kolczyńska
  • Klaudia Wyszyńska
  • Dominika Staniszewska
  • Maciej Adamski
  • Dorota Bylińska
  • Julia Tomczak
  • Dorota Stefańska
  • Dominik Fabirkiewicz
  • Jakub Gzowski
  • Rafał Gontarski

 

  • Łucja Staniszewska
    - Szkoła: Gimnazjum nr 2 im. Karola Wojtyły w Ostrzeszowie
    - Adres: ul. Piastowska 3, 63-500 Ostrzeszów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Mielcarek
  • Kornelia Stańkowska
  • Anna Chudzińska
  • Michał Mielcarek

 

  • Izabela Stelmach
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Wąwolnicy
    - Adres: ul. Rynek 24, 24-160 Wąwolnica
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Mikołaj Stelmach
  • Magdalena Flasińska
  • Agata Krzyżan
  • Ilona Aleksandrowicz
  • Anna Łubkowska
  • Barbara Szumiata
  • Sylwia Wiślińska
  • Arkadiusz Wszołek

 

  • Grzegorz Stolarczyk
    - Szkoła: Gimnazjum w Bańskiej Niżnej
    - Adres: Bańska Niżna, ul. Papieska 141, 34-424 Szaflary
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paweł Łukaszczyk

 

  • Agnieszka Świderska
    - Szkoła: Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
    - Adres: ul. Van Gogha 1, 03-188 Warszawa
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Barbara Dumin

 

  • Joanna Świerniak
    - Szkoła: Gimnazjum w Rosku
    - Adres: Rosko, ul. Powstańców Wlkp. 15, 64-730 Wieleń
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marta Ławniczak
  • Krystian Matusz
  • Lilianna Obst

 

  • Anna Świętkowska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Seweryna Nowakowskiego w Białymstoku
    - Adres: ul. Komisji Edukacji Narodowej 1, 15-687 Białystok
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kasia Stasiełuk
  • Gabrysia Pietrewicz
  • Maja Julia Stasiełuk
  • Wiktoria Mikiciuk
  • Karolina Swirydziuk
  • Adrian Olchowik
  • Karolina Jankowska
  • Michał Śliwoniuk
  • Dominika Hermanowicz
  • Daria Zdanowicz
  • Martyna Maleszewska
  • Ola Mikołajuk
  • Patryk Samborski
  • Róża Gajek
  • Katarzyna Kardasz
  • Damian Marczuk
  • Justyna Małyszko
  • Anna Szmydt
  • Kinga Mroczkowska
  • Magdalena Ignatowicz
  • Angelika Supranowicz
  • Agnieszka Czaczkowska
  • Andżelika Kiewluk
  • Wioletta Chodakowska
  • Elżbieta Czerniak
  • Krystian Zarzecki
  • Justyna Pińczuk
  • Oliwer Bałon
  • Mateusz Sawicki
  • Patryk Sienkiewicz
  • Dawid Kasjaniuk
  • Jan Górski
  • Jacek Krupiński
  • Patryk Romaniuk
  • Ernest Hryszko
  • Jakub Żukowski
  • Piotr Fajst
  • Maciej Górski
  • Damian Olęcki
  • Karolina Sokólska
  • Iza Nej
  • Konrad Rudzewicz
  • Kamil Majtas
  • Patryk Ejsmont
  • Mateusz Giro
  • Sebastian Kozłowski
  • Oskar Chlabicz
  • Adrian Basałaj
  • Magdalena Kiszczyńska
  • Katarzyna Suszczyńska
  • Olaf Gancarz
  • Izabela Kiszło
  • Dominik Jaroszewicz
  • Magdalena Gogiel
  • Julita Guzewicz
  • Zuzanna Siemieniako
  • Jakub Miłkowski
  • Gabrysia Klimaszewska
  • Klaudia Misiuk
  • Magda dąbrowska
  • Sabina Zalewska
  • Emila Popławska
  • Patrycja Guzewicz
  • Patrycja Woroszyło
  • Martyna Pacewicz
  • Urszula Świerzbińska
  • Krzysztof Mordas
  • Dawid Naumowicz
  • Przemysław Modzelewski
  • Aleksandra Gołońska
  • Marcin Kruczek
  • Szymon Iwaniuk
  • Marlena Dąbrowska
  • Eryk Sadowski
  • Gabriela Zawojska
  • Adrian Kryński
  • Karolina Prusiel
  • Mateusz Zomkowski
  • Mateusz Sadowski
  • Dominik Dołęgiewicz
  • Agnieszka Grabowska
  • Kamil Prusator
  • Patrycja Krysiuk
  • Julia Połonowska
  • Klaudia Sawicka
  • Sebastian Zieliński

 

  • Grażyna Świszczorowska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Czernicy
    - Adres: ul. św. Brata Alberta 9, 55-003 Czernica
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartek Jakubiak
  • Kinga Wiklińska

 

  • Katarzyna Szabłowska
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Śniadowie
    - Adres: ul. Łomżyńska 29, 18-411 Śniadowo
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Aleksandra Piątkowska
  • Weronika Boguska
  • Kinga Chajęcka

 

  • Bożena Szlachta
    - Szkoła: Gimnazjum nr 5 w ZS nr 6 w Rzeszowie
    - Adres: ul. I. Solarza 12, 35-118 Rzeszów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Magdalena Kuś
  • Katarzyna Partyka
  • Wojciech Zawiło
  • Gabriela Baran

 

  • Aniela Szymanek
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum w Błędowie
    - Adres: Stary Rynek 9, 05-620 Błędów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Monika Strulak
  • Dominika Bednarek

 

  • Artur Szymanek
    - Szkoła: Prywatne Gimnazjum “Amicus” w Katowicach
    - Adres: ul. W. Witosa 18, 40-832 Katowice
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paulina Walkowicz
  • Łukasz Łotoszyński
  • Anna Wójtowicz
  • Tomiła Karwowska
  • Wiktor Oleksy
  • Karol Krystek
  • Agata Goli
  • Magdalena Łuczyńska
  • Emilia Bober
  • Dominika Raś
  • Aneta Sznicer

 

  • Marek Słowik
    - Szkoła: Gimnazjum w ZSO im O. Balzera w Zakopanem
    - Adres: ul. Słoneczna 1, 34-500 Zakopane
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Dagmara Rataj

 

  • Joanna Urbańska
    - Szkoła: Gimnazjum im. Jana Pawła II w Susku
    - Adres: Susk 35, 09-200 Sierpc
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Łukasz Mirecki
  • Sylwia Nagiewicz
  • Anna Kozłowska

 

  • Zofia Wiatrak
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS w Zdunach
    - Adres: ul. Łacnowa 26, 63-760 Zduny
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Maciej Grzeszczuk

 

  • Małgorzata Wierzgacz
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS nr 1 w Jodłowej
    - Adres: Jodłowa 5, 39-225 Jodłowa
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Sebastian Mikrut
  • Edyta Paszkowska
  • Dominik Czech

 

  • Anna Wilczak
    - Szkoła: Gimnazjum w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie
    - Adres: os. Wzgórze 54, 27-530 Ożarów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Klaudia Bernat
  • Mateusz Godlewski
  • Sebastian Adamski
  • Piotr Piasecki
  • Kamil Ćwintal
  • Kinga Gębicka
  • Dorota Medaj
  • Adrian Kubala
  • Marta Frańczak
  • Karolina Krajewska
  • Michał Janik
  • Paulina Orłowska

 

  • Sylwia Wildt-Stefaniuk
    - Szkoła: Gimnazjum im. C. K. Norwida w Konstantynowie
    - Adres: ul. Nowa 2, 21-543 Konstantynów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Paweł Mościbrodzki
  • Monika Gieruszka
  • Patrycja Podgajna
  • Beata Gieruszka
  • Mateusz Rudziński
  • Ewelina Kapłan
  • Natalia Kowalczyk

 

  • Ludwika Wita
    - Szkoła: Gimnazjum w ZSPiG w Siedlcu
    - Adres: ul. Szkolna 6, 64-212 Siedlec
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Anna Rapicka

 

  • Ewa Wojciechowska
    - Szkoła: Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Baranowie
    - Adres: Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93, 62-080 Przeźmierowo
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marek Owedyk
  • Julia Meroń
  • Tomasz Urbanowski
  • Michał Zachura
  • Patrycja Świergiel
  • Zuzanna Nowik
  • Kamil Kozak
  • Arkadiusz Tomczak
  • Weronika Pujanek
  • Stanisław Sikorski
  • Damian Nowak
  • Karolina Wroniecka
  • Dawid Marcinkowski
  • Adrianna Mendel
  • Filip Paul

 

  • Mariola Wójcik
    - Szkoła: Gimnazjum w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie
    - Adres: os. Wzgórze 54, 27-530 Ożarów
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Gałka
  • Agata Jaślan

 

  • Dorota Wojtaszak
    - Szkoła: Gimnazjum im. Janusza Korczaka w Strzałkowie
    - Adres: ul. Ostrowska 8b, 62-420 Strzałkowo
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Kacper Krotecki

 

  • Małgorzata Wołoszun
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Dubecznie
    - Adres: Dubeczno 102, 22-235 Hańsk Pierwszy
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Michał Arciszewski
  • Jagoda Doszko
  • Edyta Majewska
  • Joanna Arciszewska
  • Wiktoria Mazurek

 

  • Elżbieta Wysokińska
    - Szkoła: Gimnazjum nr 1 im. Wł. Jagiełły w Pasłęku
    - Adres: ul. Wł. Jagiełły 30, 14-400 Pasłęk
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Alicja Bartkowska
  • Magdalena Ożubko
  • Adam Jurak
  • Marek Skowroński
  • Sylwia Borkowska
  • Alicja Brzezińska
  • Filip Charuk
  • Alicja Skowrońska
  • Ania Szyszko
  • Aleksandra Rokita
  • Agata Piaskowska
  • Kamil Kisiel
  • Marek Zdanowski
  • Patrycja Laskowska
  • Patrycja Rust
  • Anna Danielewicz
  • Magda Basaj
  • Alicja Markowska
  • Ola Rynkiewicz
  • Aleksandra Leśniewicz
  • Klaudia Skowrońska
  • Kinga Brogowska
  • Katarzyna Marek
  • Agata Juchniewicz
  • Paweł Szweda
  • Katarzyna Lipska
  • Martyna Markiewicz
  • Patrycja Pielech
  • Joanna Flasińska
  • Weronika Żebiałowicz
  • Wioleta Stabrowska
  • Klaudia Czerniak
  • Joanna Bołdysz
  • Magdalena Lisowska
  • Agata Charuk
  • Paulina Lis
  • Sylwia Smotrycka
  • Ola Dorniak
  • Kasia Kruk
  • Iza Drewko
  • Michał Lender
  • Marlena Masalska
  • Martyna Masalska
  • Kamil Gajownik

 

  • Katarzyna Włodarczyk
    - Szkoła: Publiczne Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Pionkach
    - Adres: ul. Słowackiego 4, 26-670 Pionki
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Katarzyna Gola
  • Piotr Żak
  • Paweł Żak
  • Adrianna Banach
  • Aleksandra Jaskulska
  • Kamila Gozdyra
  • Adrian Markowski

 

  • Kazimierz Zakostowicz
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne w Ludwinie
    - Adres: Ludwin 20, 21-075 Ludwin
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Adam Kołodyński
  • Kamil Gacan
  • Katarzyna Staniak
  • Dominika Słomka
  • Anna Kłoda

 

  • Bogusława Zapart
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie Osiedlu
    - Adres: Pustków 94, 39-205 Pustków
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Marzena Ciecierega
  • Patrycja Polek

 

  • Małgorzata Zawadzka
    - Szkoła: Gimnazjum Publiczne nr 2 w Płońsku
    - Adres: ul. Wolności 4,09-100 Płońsk
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Karolina Wolska

 

  • Krystyna Zwarycz
    - Szkoła: Gimnazjum w ZS nr 5 w Płocku
    - Adres: ul. gen. T. Kutrzeby 2a, 09-410 Płock
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Dorota Wojdyniak
  • Konrad Iwański
  • Michał Markowski
  • Maciej Walczak
  • Adam Gapiński
  • Adrian jakubowski
  • Eryk Mieszkowicz
  • Dominik Wasilewski
  • Justyna Janicka
  • Katarzyna Witkowska

 

  • Izabella Łysiak
    - Szkoła: Gimnazjum nr 4 w Warszawie
    - Adres: ul. Fryderyka Joliot-Curie 13, 02-646 Warszawa
    - Lista uczniów zakwalifikowanych:
  • Bartek Szymański
  • Piotr Szewczak
  • Marcin Rabikowski
  • Ewa Wiśniewska
  • Karolina lipowska
  • Mikołaj Stelmaszczyk
  • Przemek Chimczuk
  • Ernest Dąbrowski
  • Damian Partyka
  • Patryk Kurkowski
  • Kasia Orłowska
  • Dominika Dzięciołowska
  • Damian Kardasiewicz
  • Natalia Szary
  • Norbert Strulak
  • Daniel Sierota
  • Adam Chmielewski
  • Kamil Gliszczyński
  • Ewa Franaszek